Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Niezwykle atrakcyjna ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza, pełna ciekawych eksperymentów i atrakcji w Oblęgorku w województwie świętokrzyskim! Miejsce to zostało stworzone w ramach projektu: "Ochrona terenów cennych przyrodniczo na terenie Gminy Strawczyn - ścieżka dydaktyczna". Na codzień służy ona nie tylko najmłodszym, ale i ci starsi świetnie się tutaj bawią! Oprócz wielu atrakcji i eksperymentów są tutaj tablice informacyjne, edukacyjne i miejsca do odpoczynku. Ta ścieżka dydaktyczna pozytywnie zaskoczy każdego! Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego Program: Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 wartość projektu: 4 387 975,19 zł dofinansowanie z UE: 3 479 000,64 zł

Karolina Gębska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.