Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Filmik jest pewnego rodzaju podróżą, w której przemierzając drogi na moim hoveboardzie, oprowadzam po najciekawszych miejscach ufundowanych z Funduszy Europejskich. Odwiedzamy strefę ekonomiczną, Lisowice (park linowy i most nad wodą), żłobek, świetlicę środowiskową, szlak rowerowy, Bibliotekę Miejską, Ławeczkę Strzemińskiego oraz skatepark. Są to miejsca bardzo często odwiedzane przez wszystkich mieszkańców. Znajdą coś dla siebie zarówno ci starci, jak i ci młodsi. Zapraszam na przejażdżkę!

Aleksandra Drabik

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.