Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film Fundusze Europejskie są bliżej niż myślisz ma na celu uświadomienie, że choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, to na codzień korzytamy z projektów dofinansowanych przez Fundusze Europejskie. W moim filmie pokazuje ważne dla mnie i mojej rodziny miejsca, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Powstały one właśnie przy pomocy Funuszy Europejskich. Park linearny z przyrodniczą ścieżką edukacyjną to jedna z najważniejszych inwestycji ostatnich lat na Partynicach, której wartość wyniosła 6,5 mln zł i była współfinansowana ze środków Unii Europejskiej. Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż al. Karkonowskiej, rewitalizacja linii kolejowej nr 285 (Wrocław - Świdnica) a także budowa dróg dla rowerów oraz parkingów Bike&Ride i Prakuj&Jedź, to bardzo ważne i ułatwiające życie mieszkańcom inwestycje. W całym Wrocławiu wszystkich inwestycji zrealizowanych z Funduszy nie sposób wymienić, jest ich tak wiele.... Jedno jest pewne, są bliżej niż myślimy... Pamiętajmy o tym na codzień. Źródło muzyki: https://www.front-music.pl/darmowe/ Patryk Dieu

Patryk Dieu

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.