Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Kiedyś wędrowały tędy słonie leśne, dzisiaj to my, mieszkańcy Warszawy i odwiedzający ją turyści możemy wędrować jeszcze dalej - to wszystko dzięki II linii metra. Transport miejski jest dla nas czymś tak oczywistym, że nie zwracamy większej uwagi na nowy autobus, odświeżony tabor tramwajowy czy nowoczesne stacje metra, które coraz częściej przypominają świetnie zaprojektowane przestrzenie do spędzania wolnego czasu. Metro to szybki i wygodny środek transportu, który pozwala nam w kilkanaście minut, omijając korki, przedostać się z jednego końca miasta na drugi. Korzystam z metra każdego dnia, wygodnie i na czas docieram na spotkanie służbowe, lunch z przyjaciółmi lub po prostu na spacer po nieodkrytych dzielnicach Warszawy. Kolejne stacje tworzą sieć, która rozrasta się i daje nam coraz więcej możliwości. Kolejny przystanek: Rozwój (dzięki Funduszom Europejskim)!

Joanna Jasińska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.