Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Budowa drogi ekspresowej S7 odc. Kraków w. Igołomska - w. Christo BotewaStworzenie bezpiecznego odcinka drogi zapewniającego wysoki komfort ruchu pojazdów. Bez wątpienia była to potrzebna inwestycja dla okolicznych mieszkańców, komunikacja stała się o wiele łatwiejsza, dogodniejsza i przede wszystkim bezpieczniejsza. Można łatwo i szybko wydostać się z osiedla, dzięki towarzyszącym inwestycji chodnikom, piesi zyskali bezpieczne i komfortowe chodniki, a kierowcy mogą przemieszczać się w sposób bezproblemowy do innych dzielnic Krakowa, jak również poza granice miasta.

Barbara Maderak-Królik

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.