Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film ukazuje projekty dofinansowania ze środków turystycznych w segmencie turystycznym. Przedstawione są obiekty zabytkowe, które dzięki dofinansowaniu przeżywają teraz drugą młodość, jak i bardziej nowoczesne formy rekreacyjne.   Pod lupę zostały obrane Projekty w regionie Nowosądeckim na terenie Starego Sącza, Powroźnika i Żegiestów-Zdrój. Spektrum dofinansowań obiektów turystycznych, kultu religijnego czy rekreacyjne jest bardzo szerokie, co w znacznym stopniu poprawia komfort i wygodę mieszkańców Powiatu Nowosądekiego.Nasz materiał zawiera tylko nieliczne z wielu niesamowitych atrakcji ufundowanych czy w spółtworzonych z pomocą Uni Europejskiej w naszym rejonie, dlatego gorąco zachęcam do sprawdzenia jakie projekty są w waszej okolicy!

Jan Nicpoński

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.