Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Pierwszego września każdego roku setki tysięcy uczniów przychodzi do miejsca, w którym spędzą większość swojego młodzieńczego życia. Warto więc, aby SZKOŁA była przyjazna oraz nowoczesna, również pod względem wizualnym.
Skupimy się dzisiaj na konkretnej placówce, czyli Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie. Przez okres 8 lat uczęszczałem do tego miejsca, odgrywało więc dla mnie bardzo dużą rolę w moim życiu. Właśnie tam poznawałem pierwsze przyjaźnie. Szkoła została w 2018 roku zmodernizowana z budżetu Funduszy Europejskich, a była to dokładniej termomodernizacja budynku. Cały obiekt zyskał na nowym, odświeżonym wyglądzie oraz poprawieniu efektywności energetycznej.
Byłem osobiście świadkiem, jak to miejsce się zmieniało, na lepsze. Wybrałem właśnie to dofinansowanie, gdyż bardzo wpłynęło ono na sposób postrzegania przeze mnie tej placówki. Teraz,będąc w klasie maturalnej z przyjemnością wracało mi się do tego miejsca, odblokowywując dawno zapomniane wspomnienia.
 

Przemysław Mikulski

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.