Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Środki pozyskane z Funduszy Europejskich umożliwiają odnowę (a wręcz ratunek) wielu lokacji w Bytomiu. Film prezentuje kilka z nich i skupia się na Centrum Sportów Wspinaczkowych i Siłowych Skarpa Bytom. Dzięki inwestycji dawniej niszczejąca KWK Rozbark zyskała drugie życie, a na mapie Śląska pojawił się nowoczesny obiekt sportowy. Duża różnorodność tras wspinaczkowych satysfakcjonuje zarówno amatorów, jak i zawodników klasy światowej.
 

Aleksy Chołołowicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.