Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Zaprojektowane, wybudowane i wyposażone, dzięki wsparciu Funduszy Europejskich, Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – to mój drugi dom! CNBCh UW jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków naukowo-badawczych w Europie. W ramach doktoratu, prowadzę tu badania naukowe w dziedzinie chemii supramolekularnej. Doskonale wyposażone laboratoria, przestrzenne pomieszczenia biurowe, przytulne pokoje socjalne oraz niezastąpione punkty gastronomiczne zapewniają naukowcom idealne warunki pracy. Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych Uniwersytetu Warszawskiego – to inwestycja funduszy unijnych w polską Naukę. W moim filmie pokażę Państwu budynek Centrum oraz jego wnętrze, a także zaprowadzę do prawdziwego laboratorium chemicznego i na taras z najlepszym widokiem na centrum Warszawy. Tytuł projektu: Centrum nauk Biologiczno Chemicznych UW - kampus ochota(CENT III).Lokalizacja: dzielnica Ochota w Warszawie. Nazwa beneficjenta: Uniwersytet Warszawski.Dofinansowanie z UE: 239 601 329,14 zł.

Krystyna Maslowska-Jarzyna

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.