Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekty. "Budowa Wydziału Fizyki oraz Instytutu Chemii" i "Budowa Instytutu Biologii oraz Wydziału Matematyki i Informatyki wraz z Uniwersyteckim Centrum Obliczeniowym" Uniwersytetu w Białymstoku. Środki z funduszu EFRR zostały przeznaczone na budowę wydziałów, które codziennie są odwiedzane przez studentów i pracowników UwB. Jednostki Uniwersytetu zostały zorganizowane w jednym przestrzennym do rozwoju miejscu. Nowoczesna infrastruktura dydaktyczna wpłynęła na zwiększenie liczby studentów, w tym studentów również zagranicznych. Realizacja projektu umożliwiła wprowadzenie nowych form nauczania. Takie przygotowanie uczelni przyczyniło się do poprawy jakości kształcenia absolwentów, a także do zwiększenia dostępu do edukacji na terenie województwa podlaskiego. Dodatkowym atutem jest wizualność, projekt cieszy oko wszystkich odwiedzających, którzy spacerują w zaciszu kampusu.

Łukasz Nowicki

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.