Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W filmie przedstawione zostały odnowione zabytki oraz miejsca takie jak; park nad borują, most. Wspomniany również został zamek i trakt młyński. Odnowa takich miejsc pozytywnie wpływa na życie mieszkańców, którzy z rozkoszą w nich przebywają oraz turystów, zwiedzających Bytów. Wspomniany również został projekt ERASMUS, który umożliwia młodzieży odbycie praktyk za granicą. Uczniowie nie tylko uczą się tam kultury i języka lecz także samowystarczalności, określania własnych celów oraz w pewnien sposób dorosłości. Uważam, że dzięki dofinansowaniom Unijnym nie tylko możemy cieszyć się piękną infrastrukturą i przyrodą jaka nas otacza lecz także możemy poszczycić się zdolną młodzieżą.

Halina Graf-Jereczek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.