Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

VR Inkubator - zaprojektuj swój biznes (Fałkowo 1P, 62-262 Fałkowo) - projekt zmieniający codzienne życie przynajmniej kilku osób :)  Jedną z firm korzystających nowopowstałego obiektu jest spółka w której pracuje. Wynajęcie przestrzeni w tym miejscu o 180 stopni zmieniło codzienne plan dnia dwóch osób. Zamiast dojadu do biura na poznanskich Naramowicach, rozpoczeły się podróże i poznawanie trasy Poznań - Fałkowo. W samym VR Inkubatorze zupełnie inaczej mija dzień - dostęp do siłowni, strefa odpoczynku (z piłkarzykami, grami vr) możliwość korzystania z restauracji, duży taras z widokiem na pole kukurydzy oraz obcowanie ze sztuką (głównie tą VR) - tego na pewno nie mieliśmmy w poznańskim biurze. Fundusze Europejskie są rzeczywiście bliżej nas i to codziennie. 

Magdalena Piotrowska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.