Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Uważam, że moje rodzinne miasto, Starachowice, jest miastem zmian. Cały czas się coś dzieje! Obecnie ku końcowi zmierzają prace nad projektem polegającym na przywróceniu walorów naturalnych zbiornika wodnego Pasternik w Starachowicach wraz z zagospodarowaniem linii brzegowej. Jedna z większych zmian w mieście była efektem projektu: "Zagospodarowanie Parku Miejskiego w Starachowicach". Niedawno zakończono również prace w ramach projektu: "Rewitalizacja – lepsze życie w Starachowicach, mieście, które znalazło pomysł na siebie". Zawitał u nas także publiczny internet. W moim filmiku opowiadam również o innych projektach, w których brałam udział i które bardzo mnie rozwinęły. Pomoc Unii Europejskiej widać na wielu płaszczyznach: nie tylko w postaci remontów i renowacji, ale także wspomagania edukacji i rozwoju wewnętrznego.

Julia Łaszewicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.