Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Witam, przygotowany przeze mnie w ramach konkursu film, przedstawia "Kędzierzyńsko-Kozielskie Centrum Aktywności wraz z terenem przyległym". Jest to cudowny obiekt sportowo-rekreacyjny zwany Wodnym Okkiem, w którym możemy znaleźć kryty jak i otwarty basen, sauny, jaccuzi, boisko do siatkówki plażowej, groty solne i wiele innych atrakcji dla ciała i ducha. Jako młody ambitny sportowiec myślę, że dbałość o własne zdrowie powinno być priorytetem dla każdego człowieka a tego typu obiekty idealnie mogą nam z tym pomóc. Aktywność fizyczna na basenie, czy boisku idealnie wspomaga zdrowie fizyczne natomiast możliwość relaksacji w jaccuzi lub nad otwartym basenem lub możliwości rozrywki jakie daje nam ów obiekt pozytywnie wpływają na zdrowie psychiczne, które szczególnie w obecnych czasach u wielu z nas jest w złym stanie. Z góry dziękuję wszystkim za obejrzenie mojej produkcji i mam nadzieję, że ten odrobinę dziwny sposób wykonania filmu, jak na przedstawienie obiektu, okaże się dla Was czymś ciekawym i zachęci do korzystania z wszelakich obiektów sportowych! Miłego oglądania!

Mikołaj Szyszka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.