Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dzieci są bardziej spostrzegawcze niż dorośli. Filmik powstał z inicjatywy mojego ośmioletniego syna, który podczas zwiedzania, od Porąbki w Beskidach, przez Przemyśl po Lublin, wszędzie widział tablice Funduszy Europejskich. Konkurs był okazją, aby przy okazji utrwalić kilka miejsc. Główny aktor i producent wciąż powtarza "również, również, również" - nie ma jednak innego wyjścia, bo zmiany dzięki Funduszom są widoczne praktycznie wszędzie.

Sebastian Harężlak

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.