Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Każdego dnia, idąc do pracy, do sklepu, na spacer z psem, jadąc na wycieczkę z dziećmi,  na spotkanie ze znajomymi, do lekarza, do urzędu - wokół nas tablice informujące o inwestycjach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Niedawno podpisałam umowę uczestnictwa w projekcie finansowanym ze środków unijnych. Parę dni temu jechaliśmy z synkiem na wyprawę autobusem również finansowanym dzięki UE. Wydarzenia kulturalne, muzea, drogi rowerowe, płace zabaw - to tylko garstka miejsc, które widzieliśmy w tej podróży i z których korzystamy dzięki wsparciu Funduszy Europejskim. Codzienne wsparcie i radość  wokół nas i dla NAS !

Monika Nolywajka

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.