Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Krótki spot o tym, jak dzięki środkom z UE otoczenie zmienia się na lepsze. Dzięki Funduszom Europejskim ponad 1.000.000zł dofinansowania zostało przekazane na projekt Rewaloryzacja Parku Miejskiego w Piasecznie. Pojawiło się więcej zieleni, dzięki latarniom jest bezpieczniej, a dzięki nowo wyznaczonym ścieżkom biega się teraz o wiele bardziej komfortowo, Dla Tych, którzy nie lubią biegać, też coś się znajdzie. Można w zamian poćwiczyć na siłowni pod chmurką lub po prostu pospacerować.

KAROLINA BADOWSKA

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.