Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Przeniosłem się z Panamy do Pełczyc 6 lat temu, jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, tu zbudowałem nowe życie, a teraz mam nawet własną rodzinę. Widziałam, jak rozrosło się to małe miasteczko i wszystko, co nam oferuje, nie tylko dla dorosłych, ale także dla najmłodszych. Z dnia na dzień widzę, jak wszyscy lubimy miejsca otoczone naturą, jeżdżąc na rowerze, jeżdżąc na plażę, mamy w pobliżu wiele jezior, w których można łowić ryby. A najważniejsza rzecz przybliża nas do cieszenia się sobą jako rodzina. Nie ma lepszego miejsca niż Pełczyce i tym filmem chcę to udowodnić. Pozdrowienia.

Yeneviet Yisuri Serrut Prado de Stadnik

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.