Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Żłobek to jeden z najnowszych i najbardziej oczekiwanych projektów zrealizowanych w Gminie Rychwał. Dzięki stworzeniu tego wspaniałego miejsca 16. świeżo upieczonych mam, wrócilo na rynek pracy. Zaprezentowany materiał ukazuje wyremontowany obiekt który został wyposażony i w pełni dostosowany do potrzeb maluszków. Oferuje opieke dzienna dla dzieci w wieku od 1 do 3 rozku zycia. O tym, że „Coś dla najmłodszych (...)” to wspaniala inwestycja świadczą uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieciaczków!  Nazwa projektu: „Coś dla najmłodszych w Gminie Rychwał – publiczny żłobek wspiera rodziców” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

Agnieszka Raszewska

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.