Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W swoim filmie postanowiłam opisać nieznaną wielu osobom odsłonę Warszawy. Skupiłam się na pokazaniu miejsc w Warszawie, do których można się wybrać aby odpocząć od codziennego życia w wielkim mieście. Przedstawiłam parki i obszary porośnięte zielenią (ufundowane przez fundusze europejskie), które oczyszczają powietrze i pozwalają na relaks. Miejsca te są dla mnie idealnym rozwiązaniem na rodzinne wyjścia, spotkania z przyjaciółmi, czy też samotny odpoczynek. Dodatkowo postanowiłam opisać bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską (rozbudowywana II linia metra, dokupiony tabor tramwajowy), która pozwala mi na poruszanie się po mieście bez użycia samochodu. Wszystkie opisane przeze mnie obszary objęte dofinansowaniem z Unii Europejskiej sprawiają, że moja okolica jest niezwykle przyjazna do życia, a pomimo, że mieszkam na obrzeżach Warszawy (Bielany), to nawet najbardziej odległa dzielnica jest dla mnie w zasięgu ręki.   

Zuzanna Pawłowska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.