Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film pokazuje Fundusze Europejskie na terenie Wrocławia, porusza kilka ważnych dziedzin, dzięki którym miasto może poprawnie funkcjonować, takich jak: ekologia, transporty, czy kultura. W filmie pokazane są obiekty takie jak Ekocentrum, droga ekspresowa S5, Wrocławski Dworzec Główny, oraz Muzeum Narodowe. Jako uczestnik na co dzień korzystam z tego typu projektów, na przykład dojeżdżając do szkoły. W filmie został użyty utwór "Hypersphere" Douglasa Holmquista. Skontaktowałem się z artystą, który pozwolił mi go użyć do projektu, więc wszelkie prawa autosrskie są zachowane. Jeżeli będzie trzeba, istnieje możliwość przesłania kopii e-maila z pozwoleniem.

Adam Augustyniak

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.