Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Mój film przedstawia budowę interaktywnego placu do zabaw wodnych dla najmłodszych dzieci. Zobaczymy w nagraniu najważniejsze etapy budowy oczywiście z efektem końcowym. Film jest bez zbędnego komentarza. Przeistoczenie miejsca i ogrom pracy oczywiście dzieki funduszom europejskim oraz włodarzom Nowego Sącza pozwolił na zrealizowanie tej fantastycznej inwestycji  Projekt został zrealizowany w Nowym Sączu przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji a dokładnie na miejscu mało uczęszczanego, starego kortu tenisowego. Plac zabaw jest powiązany z basenem wewnętrznym Korzystają z tego miejsca sądeckie dzieci jak również małopolanie a nawet zagraniczni turyści co mogę zaobserwować gdyż pracuję tam jako ratownik wodny Plac jest czynny przez całe lato a dodatkowym jego wzmocnieniem jest dmuchany zamek  ze zjeżdżalniami jeden z największych  w Małopolsce 

Mateusz Tomaszek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.