Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia sztandarową inwestycję Lublina z ostatnich lat - Centrum Spotkania Kultur. Ten ogromny budynek znajduje w centrum miasta przy Alejach Racławickich. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego (działanie na rzecz infrastruktury kultury i turystyki) na budowę CSK przeznaczono 170 982 371,82 zł, z czego dofinansowanie z funduszu europejskiego wynosiło 126 325 916,86 zł. Chętnie odwiedzam CSK przy każdej możliwej okazji. Spotykam się tam z kolegami i przesiaduję na tarasie. Wielokrotnie uczestniczyłem w imprezach kulturalnych organizowanych w CSK (koncerty, projekcje filmów). Trudno mi byłoby wyobrazić sobie Lublin bez CSK. W filmie użyłem muzyki autorstwa Guitar Obsession pt. MELODY remastered. Nie jest ona chroniona prawami autorskimi, a pobrałem ją ze strony Pixabay. W filmie występowałem tylko ja.

Bolesław Główczyk

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.