Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia II linię metra wraz z pięknymi i tętniącymi życiem miejscami, w które można dojechać za jej pomocą. Znajduje się w Warszawie i jest wciąż rozbudowywana, wszystkie aktualnie otwarte stacje zostały zaprezentowane w projekcie. Co kilka minut dziesiątki ludzi wsiada na każdej stacji, by móc ekspresowo znaleźć się w innej części Warszawy, a my, jako tegoroczni absolwenci liceum, korzystaliśmy z metra już wiele lat, by dojechać do szkoły lub by spotkać się ze znajomymi. 

Gabriela Basek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.