Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przestawia jak Fudnusze Europejskie wpłyneły na jakość dróg ekspresowych w Polsce, a dokładnie w granicach miasta Leszno, gdzie znajduje się odcinek drogi ekspresowej S5. Dzięki niej znacznie szczybciej możemy dostać się do Poznania czy Wrocławia. Na filmiku możemy zobaczyć węzły zjazdowe, wiadukty jak i miejsca obsługi pasażera. Jest to znakomite ułatwienie dla wszystkich kierowców i oszczędność czasu, a także gwarancja bezpieczeństwa.

Aleksandra Kuśnierek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.