Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

CZEŚĆ, Mam na imię Janek Do Muszyny przyjeżdżam od urodzenia (czyli 14 lat) Ta mała miejscowość uzdrowiskowa położona w Beskidzie Sądeckim dzięki pozyskanym środkom z Funduszy UE staje się coraz bardziej atrakcyjna dla odwiedzającyh ją turystów. Rozbudowywane są: Ogrody Sensoryczne , Biblijne Powstają też obiekty sportowe takie jak: lodowisko ,basen i ścieżki rowerowe, które zachęcają do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Jan Cierpik

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.