Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film ukazuje projekty zrealizowane w Gminie Michałowice, które mogły zaistnieć dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej. Są to między innymi: budowa Park and Ride w miejscowości Michałowice - inwestycja pomagająca zmniejszyć emisję zanieczyszczeń oraz poprawić jakość środowiska naturalnego; Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach - inwestycja która wspiera edukację i kulturę na terenie Gminy; trasa rowerowa z Więcławic do Raciborowic - inwestycja zwiększająca wykorzystanie transportu rowerowego; boisko wielofunkcyjne w Więcławicach Starych - ufundowane z "Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Środki dla wyżej wymienionych projektów zostały pozyskane w celu rozwoju infrastruktury, poprawy jakości powietrza i zaspokojenia potrzeb mieszkańców Gminy w zakresie zagospodarowania czasu wolnego.

Paulina Wąs

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.