Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W filmie chciałam bardzo krótko przedstawić historię mojego Studia Kosmetyczno - Fryzjerskiego, które powstało przy nowej drodze, która powstała dzięki Funduszom Europejskim. Dzięki temu, że okolica zaczęła się rozwijać i tętnić życiem ja otworzyłam swoje Studio, bo w okolicy nie było ani fryzerstwa ani kosmetyki. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Natomiast wyposażenie i stworzenie ponad 120metrowego studia, bazującego na najnowszych rozwiązaniach technologicznych w dzidzinie kosmetologii i fryzjerstwa również nie byłoby możliwe, gdyby nie fundusze europejskie i pożyczka. Obecnie nasz zespół składa się z 7 osób, natomiast terminy na usługi są tak odległe, że wkrótce chcemy Studio rozbudować i zaprosić do współpracy nowych specjalistów :) Chciałabym wspomnieć, w tej okolicy jest mój dom rodzinny i jeszcze kilka lat temu był to tzw. "koniec świata" - a teraz jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych okolicy dla deweloperów oraz młodych rodzin! Dlatego FUNDUSZE EUROPEJSKIE zmieniły nie tylko moje życie, ale też okolicę i życie moich pracowników!

Agata Pyra

Udostępnij

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.