Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film, który nagrałem, ukazuje najważniejsze z mojej perspektywy projekty, na wykonanie których pozyskane zostały Fundusze Europejskie w gminie Wieprz. Wygodna strona internetowa urzędu gminy ułatwia mieszkańcom załatwianie spraw, bez wychodzenia z domu. Udogodnienie to było szczególnie ważne w ostatnich czasach. Ulica Zbójecka w miejscowości Gierałtowice, po remoncie współfinansowanym przez Fundusze Europejskie, stała się bezpieczniejsza, nowocześniejsza i zachęca nowych mieszkańców, do osiedlania się przy niej. Dom Seniora w Wieprzu, leżący nieopodal rzeki, nieco z dala od zgiełku jest wspaniałym miejscem, w którym jesień życia starszych mieszkańców gminy, rozświetlają codzienne zajęcia i rozrywki. Gmina Wieprz, dzięki dobremu zarządzaniu i rozdysponowywaniu Funduszy Europejskich, wciąż się rozwija i staje się coraz bardziej komfortowym miejscem do życia dla mnie i moich najbliższych.

Mateusz Miłoś

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.