Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia jedną z atrakcji Białegostoku czyli Laboratorium Młodego Mistrza iOdkrywcy. Obiekt został sfinansowany z funduszu europejskiego na kwotę 17 329 794zł.Jest to wyjątkowe i pasjonujące miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą. Tutaj nudanie istnieje. Centrum zostało zaprojektowane tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie,bez względu na wiek. Obiekt cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Białegostoku.Odwiedza go codziennie wiele osób.

Anna Kuźmierowska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.