Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia tylko wybrane projekty zrealizowane na terenie mojego miasta, najbliższe nam młodzieży. Miejsca, gdzie mamy możliwość spędzać wspólnie wolne chwilę. Dzięki możliwości skorzystania z Funduszy Europejskich udało się zmodernizować dwa zabytkowe budynki, pierwszy w którym obecnie mieści się Suwalskie Ośrodek Kultury miejsce spektakli, zajęć tanecznych, muzycznych czy tez plastycznych, oraz budynek po Starej Łaźni przy pięknie otoczonych rzeką i zielenią Bulwarach, które wieczorami tętnią życiem.  Od spotkań towarzyskich, po spacery brzegiem rzeki. Fundusze sprawiły, że miasto odżyło, każdy znajdzie zakątek gdzie wśród zieleni odpocznie od zgiełku codzienności.

Wiktoria Chmielewska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.