Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Jak widzę moje miasto z perspektywy 17 lat mieszkania za granicą? Powrót do Polski po tylu latach - czy był trudny? Okazuje się, że nie. Białystok dziś - to zdecydowanie miasto przyszłości. Rozbudowana infrastruktura, kilometrowe ścieżki rowerowe i wsparcie przedsiębiorców przez Unię Europejską - tu rozwój widać na każdym kroku. Kiedy wyjeżdzałam z Białegostoku, Polska dopiero została członkiem Unii, więc dziś, jako obywatelka, również Zielonej Wyspy, tak się cieszę widząc te zmiany, które bardzo ułatwiają powrót i życie w naszym mieście.     

Katy Morgan

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.