Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia projekt ,,Zwiększenia atrakcyjności turystycznej Kórnika poprzez budowę promenady nad Jeziorem Kórnickim - etap II''. Całkowita wartość projektu to 4 1115 054,24 zł, natomiast kwota dofinansowania z UE to - 1 395 525,33 zł. Budowa promenady miała miejsce w Kórniku, w woj. wielkopolskim. Środki zostały pozyskane na sfinalizowanie etapu II budowy, czego efekty przedstawia powyższy film. Promenada to idealne miejsce na rodzinne spacery, czy też wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie, szczególnie w tak słoneczne dni jak na filmie. Widzimy jak wiele możliwości daje budowa takiej infrastruktury, od jazdy rowerem czy też joggingu po atrakcje dla dzieci. Niewątpliwie jest to atrakcja turystyczna, którą polecam każdemu. Spacer dowolnym odcinkiem promenady to czysta przyjemność!

Wojciech Rudnicki

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.