Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia dwie z wielu inwestycji, które w ostatnich latach zostały przeprowadzone w mieście Sanok. Rynek Galicyjski jest częścią Muzeum Budownictwa Ludowego, przykuwającą szczególną uwagę turystów. Dzięki Funduszom Europejskim możliwe było stworzenie zespołu budynków będących wierną kopią galicyjskiego miasteczka. Inwestycja ta pozwoliła na zwiększnie rangi muzeum oraz atrakcyjności regionu. Kolejne przedsięwzięcie związane z systemem transportowym Sanoka niewątpliwie poprawiło komfort lokalnego społeczeństwa, jednocześnie wpływając pozytywnie na ruch turystyczny. Przy wsparciu udzielonym z Funduszy Europejskich dworzec multimodalny uległ znacznej poprawie estetycznej oraz funkcjonalnej. Przykłady tych inwestycji udowadniają, że Fundusze Europejskie znajdują się w naszej codzienności - bliżej niż myślisz.

Jan Fill

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.