Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia projekty w mieście Kutno, które powstały dzięki finansowaniu ze Środków Funduszu Europejskiego. Projekty są przedstawiane przez mojego syna, który odbywa podróż po mieście Kutno. Są to "Witacze" i tabliczki z nazwami ulic. Następnie przedstawiony jest Aqupark. Pokazane są też szkoły, które dzięki funduszom zostały stermomodernizowane. W późniejszym etapie podróży przenosimy się na przystane autobusów miejskich, ponieważ Fundusze Europejskie zapewniły zakup autobusów niskoemisyjnych oraz modernizację infrastruktury trasportowej. Później pokazane jest Centrum Teatru, Muzyki i Tańca, które zostało utworzone poprzez rozwój infrastruktury kulturalnej. Następnie widzimy rewitalizację historcznej części Kutna. Później przenosimy się pod Kutnowski Dom Kultury, któy został zmoderniozwany dzięki Funduszom Europejskim. Na koniec widzimy projekt "Kutnowski Rower Miejski". Wszystkie projekty, które zostały przedstawione na filmie służą mieszkańcom Kutna. Jedne z nich pełnia rolę rozrywkową i wypoczynkową inne ułatwiają komunikację oraz zapewniają informację. 

Marcin Politański

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.