Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Mnogość realizacji, które nie zaistniałyby bez wsparcia unijnych dofinansowań musi robić wrażenie. Bez tych funduszy w wielu przypadkach po prostu by nie powstały. Zdania na temat Unii mogą być różne, jednak ogrom inwestycji z udziałem unijnych dotacji bezsprzecznie wskazuje na ich wartościowość dla rozjowu Polski także w wymiarze lokalnym. W moim filmie przedstawiam dofinansowane w ostatnich latach projekty którer służą miszkańcom Tarnowa na codzień.

Aleksandra Tybon

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.