Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film "Korzystamy i zmieniamy" przedstawia projekty związanie z modernizacją pociągów, lini kolejowych w woj. zachodniopomorskim oraz dworca kolejowego Szczecin Główny. Mój film mial na celu pokazać w jaki sposób fundusze europejskie przyczyniły się do rozwoju koleji w województwie zachodniopomorskim. Dzięki zrealzowaniu tych inwestycji mogę bez problemu podróżować po swoim regionie, a moi znajomi spokojnie dojeżdżają do szkoły, zaś rodzice i sąsiedzi do pracy oraz na wakacje.

Ewelina Rosińska

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.