Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W moim skrócie informacji z Łodzi, skupiłam się na przedstawieniu najbardziej spektakularnych pod względem inwestycji i wykorzystania Funduszy Unijnych miejsc nauki i techniki, które wpłynęły na rozwój i zmieniły oblicze mojego miasta. EC1 - to miejsce nie tylko kulturalno-artystyczne, ale również edukacyjne, chętnie odwiedzane przez samych mieszkańców Łodzi, jak również turystów. Bionanopark - centrum naukowo-badawcze - stwarza doskonałe warunki do rozwoju technologicznego wielu firm, umożliwiając im prowadzenie prac badawczych we współpracy z wysoko wykwalifikowaną kadrą naukową, pracującą na najlepszym, światowej jakości sprzęcie. Dworzec Łódż - Fabryczna - jeden z najnowocześniejszych dworców kolejowych w Europie. Stanowi kluczowy element Nowego Centrum Łodzi. Dynamiczny rozwój Łodzi pod względem naukowo-kulturalno-technologicznym nie byłby możliwy bez wykorzystania Funduszy Unijnych, które są "bliżej niż myślisz"....   Serdecznie zapraszam do obejrzenia skrótu informacji z Łodzi.    

Oliwia Wróbel

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.