Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

W poniższym filmie zostały ukazane w sumie 3 projekty tj. "Odnowa zabytkowych obiektów i przestrzeni publicznej w Szydłowcu, poprawa funkcjonalności i dostępności infrastruktury kulturalnej i turystycznej dla mieszkańców Mazowsza" ; "Rozwój Aktywności Społeczno-Gospodarczej Obszarów Rewitalizowanych poprzez: Zagospodarowanie Terenu Nad Zalewem, Rzeką Korzeniówką oraz Modernizację Kina Górnik w Szydłowcu" oraz "Poprawa środowiska miejskiego poprzez modernizację terenów zieleni nad Zalewem w Szydłowcu". Miejsca te są wykorzystywne przez mieszkańców i turystów na każdy możliwy sposób. Jedni znajdą tutaj idealne miejsce na weekndowy odpoczynek, inni na aktywność fizyczną. Dzięki zmianą jakie zaszły w tych miejscach mamy również dostęp do szeroko pojętej kultury. W sezonie letnim możemy korzystać z kąpieliska nad szydłowieckim zalewem, a całorocznie z całego kompleksu sportowo - rekreacyjnego. Zabytkowa część miasta przyciąga nie tylko turystów z okolic, ale również z całej Polski i zagranicy. Miłośników filmu zapraszamy do kina Górnik, a po wszystkim na spacer do parku radziwiłłowskiego. Tutaj fundusze europejskie, są na każdym kroku. Szydłowiec jeste miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Do zobaczenia!

Michał Szymkiewicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.