Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Choroszcz ma bardzo bogatą historię, jednak dzięki Funduszom Unijnym przyszłość może okazać się jeszcze bogatsza!Na filmie przedstawione zostały Bulwary oraz odnowiony Park w Choroszczy. Oba te obiekty zostały w dużej mierze sfinansowane z Funduszów Unijnych.Dzięki tężni solankowej, skateparku, placu zabaw oraz siłowni, bulwary to świetne miejsce do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Park po odnowieniu stał się świetnym miejscem do odpoczynku i spędzenia wolnego popołudnia

Olaf MIłosz Lewkowicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.