Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia parę projektów z dwóch Gmin Powiatu Poznańskiego Gminy Dopiewo oraz Tarnowa Podgórnego, które służą nam na co dzień. Zakup nowych pociągów czy autobusów poprawia jakość oraz możliwości poruszania się w terenach podmiejskich a elementy jak wiaty rowerowe czy parkingi Park&Ride zachęcają nas do korzystania z komunikacji publicznej. Odrestaurowywanie obiektów zabytkowych umożliwia spędzanie czasu w innych, niecodziennych miejscach w naszej okolicy a budowa dróg rowerowych czy też budowa nowych ulic sprawia że chętniej wybierzemy się na weekendowy wypad właśnie do takiego pałacu jak ten ukazany na filmie. 

Konrad Rakowski

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.