Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Film przedstawia codzienną rutynę w perspektywie pierwszoosobowej. Fundusze Europejskie wykorzystywane w moim mieście - Kielcach, mają znaczący wpływ na życie mieszkańców, w tym na mnie. Wiele programów wspierających zatrudnienie oraz samozatrudnienie jest systematycznie realizowane przez zobligowane do tego placówki dając perspektywy, które wcześniej nie były osiągalne. Szeroko pojętą edukacja na czele z Uczelniami wyższymi (POLITECHNIKA ŚWIETOKRZYSKA) prężnie korzystają z dofinansowań by zapewnić jeszcze lepsze warunki do rozwoju i poszerzania kwalifikacji swoich studentów. Często zapomniana sieć kolejowa wsparta środkami z Funduszy Europejskich dostała drugie życie, oferując ponadprzeciętny komfort użytkowania, dostępność i co najważniejsze, powtarzalną punktualność (POLREGIO). A gdy po pracy, nauce, bądź wymagającym dniu mieszkańcy Kielc potrzebują oderwać myśli czy złapać oddech wiele inicjatyw wspartych zasobami Funduszy Europejskich im to umożliwia, również w kwestii rekreacji na świeżym powietrzu (m.in Wschodni szlak rowerowy GREEN VELO).  

Marcin Ryśkiewicz

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.