Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Projekty realizowane w gminie Kostrzyn zyskały uznanie wśród mieszkańców, poprawiły znacząco komfort przemieszczania się, ułatwiły i zachęciły do korzystania z Kolei Wielkopolskich oraz poprawiły wizerunek miasta. Przedstawione w filmie projekty, zrealizowane zostały przy wsparciu Funduszy Unijnych, którch łączna wartość w całej gminie wyniosła ponad 24 mln zł: "Zintegrowany węzeł przesiadkowy w Kostrzynie w ciągu ulicy Warszawskiej i Ogrodowej z układem drogowym i ścieżką rowerową oraz komunikacją publiczną w Gminie Kostrzyn", "Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Kostrzyn" oraz "Sala sportowa przy Szkole Podstawowej w Kostrzynie szansą wszechstronnego rozwoju jej uczniów". Wszystkie obiekty, stworzone zostały z myślą o mieszkańcach i dla mieszkańców. 

Jan Czubak

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.