Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Na codzień nie dostrzegamy, jak wiele inwestycji w naszym regionie jest współfinansowane przez Fundusze Europejskie. Cześto właśnie one mają kluczowy wpływ na róznego rodzaju inwestycje. W moim filmie przedstawiłem jak to wygląda w moim mieście, w Chełmie. Z funduszy Europejskich została wspołfinansowana Biblioteka Publiczna, która cieszy się dużym zainteresowniem. Fundusze te pomogły również przy realizacji i modernizacji licznych dróg, ścieżek rowerowych czy ulepszaniu komunikacji miejskiej.

Kacper Prus

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.