Dni Otwarte Funduszy Europejskich - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
  • Znak barw RP
  •     

Bieszczadzki rajd pokazuje kilka z wielu miejsc na mapie Bieszczad gdzie zostały użyte Fundusze Europejskie. Biezmiechowa - Ośrodek Szybowcowy Politechniki Rzeszowskie.  Polańczyk - Utworzenie szlaku uzdrowisk wraz z budową dwóch pijalni wód mineralnych i Centurm Informacji Uzdrowiskowych w Polańczyku. Solina - Przebudowy DW 895 na odcinku Solina -Myczków Wańkowa Bieszczad-ski - rewitalizacyjne koło zamachowe rozwoju Gminy Olszanica.  Mieszkam u Bram Bieszczad i dzięki Funduszom Europejskim zauwazyłam wiele zmian na lepsze w codziennym życiu codziennym jak i atrakcyjności regionu pod względem turystucznym. Ośrdoki są wyromontowane i przygotowane pod turystów, drogi ciągle są przebudowywane dzięki czemu można podrużować sprawniej i bezpieczniej. Dzieki Funduszom Europejskim życie codzinne mieszkańców jak i zarówno turystów staje się lepsze i bezpieczniejsze.

Kinga Gacek

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.