O akcji - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Dni Otwarte Funduszy Europejskich to ogólnopolska akcja, w której pokazujemy i zachęcamy Was do pokazywania, jak wiele zmienia się w naszym kraju, wokół nas, w naszym codziennym życiu dzięki Funduszom Unii Europejskiej.

Akcja trwa już od siedmiu lat, a tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo w całości odbywa się on-line.

Na początku akcji ruszamy z dwoma konkursami z cennymi nagrodami

Konkursy zostaną rozstrzygnięte w kulminacyjny weekend Dni Otwartych Funduszy Europejskich już niebawem, bo 25-27 września 2020 r.

To właśnie w te trzy dni będziecie mogli skorzystać z mnóstwa atrakcji, które dla Was przygotowaliśmy. Na stronie dniotwarte.eu pojawią się m.in. koncerty, pokazy, łączenia na żywo z różnych zakątków Polski, wirtualne wycieczki, warsztaty, konkursy i quizy, webinaria  oraz wiele, wiele innych ciekawych wydarzeń.

A teraz czas na konkursy!

Bliżej, niż myślisz!

"Bliżej niż myślisz" to konkurs dla wszystkich tych, którzy nie sięgali bezpośrednio po unijne dotacje, ale w jakiś sposób skorzystali z tego, co z nich powstało. 

Zadaniem uczestników konkursu było nagranie krótkiego filmiku i pokazanie w nim, co zmieniło się wokół nas dzięki wsparciu ze środków unijnych. 

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody: 5 000zł, 3 000 zł i 2 000 zł! 15 września rozpoczęliśmy głosowanie na najlepszy projekt! Sprawdź szczegóły!

Pokaż nam swój projekt!

W drugim konkursie mógł wziąć udział każdy, kto zdobył unijną dotację i realizował bądź realizuje jakiś projekt z funduszy UE.

Do wygrania wysokiej jakości kamera, aparat, a dla zwycięzcy mamy coś specjalnego – nagranie profesjonalnego filmu i szeroka promocja! Sprawdź szczegóły!

Organizatorzy akcji

Dni Otwarte Funduszy Europejskich są organizowane przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej we współpracy z Urzędami Marszałkowskimi wszystkich województw oraz instytucjami wdrażającymi Fundusze Europejskie w Polsce.

Akcja jest częścią szerszej kampanii prowadzonej przez Komisję Europejską: #EUinmyregion.

 

 

 


 

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.