Brama Sudetów Środkowych - kraina zaklęta w szczególe - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Film “Brama Sudetów Środkowych - Kraina Zaklęta w Szczególe” przenosi oglądającego w podróż po unikalnych atrakcjach Sudetów Środkowych (terenu ośmiu gmin Lokalnej Grupy Działania Kwiat Lnu). To klimatyczny, a jednocześnie dynamiczny wideo - przewodnik’ po największych atrakcjach regionu uchwyconych podczas dwóch pór roku przez filmowców z  Australii. Szerokie kadry, ujęcia z lotu ptaka przedstawiające zabytki, atrakcje i otaczającą naturę, użycie zbliżeń, delikatnego światła pozbawionego głębokich cieni i pastelowej kolorystyki filmu „zapierają dech w piersiach” i zachęcają do spędzania czasu w regionie.

NAZWA PROJEKTU: Zrównoważony ruch turystyczny w Sudetach Zachodnich na pograniczu polsko - czeskim

NAZWA BENEFICJENTA: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Kwiat Lnu z siedzibą w Lubawce

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.