Bransoletki życia - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Poznaj program teleopieki domowej opartej na bransoletkach życia, czyli noszonych na nadgarstku mobilnych urządzeniach do przywoływania pomocy.

Film jest częścią kampanii o szerokim zasięgu realizowanej pod hasłem „Sięgamy po więcej” przez Urząd Marszałkowski. Jest to już trzecia edycja kampanii. Ma ona zachęcić potencjalnych beneficjentów do korzystania z możliwości jakie daje Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

NAZWA PROJEKTU: Pogodna Jesień Życia na Kujawach i Pomorzu – projekt rozwoju pomocy środowiskowej dla seniorów

NAZWA BENEFICJENTA: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.