Centrum kulturalno-rekreacyjne w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu – idealne miejsce na wypoczynek i kontakt z kulturą! - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Arrow
Arrow
Slider

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości poszukujących ciszy i spokoju na wirtualny spacer po Centrum kulturalno-rekreacyjnym w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu!!

Film jest krótką wycieczką po zaułkach jednego z najnowocześniejszych kompleksów wypoczynkowo-rekreacyjnych jak również po jednym z najpiękniejszych skansenów w Polsce. Centrum kulturalno-rekreacyjne stanowi nowoczesne zaplecze dla odwiedzających Muzeum gości. Doskonale harmonizuje z niezwykłym krajobrazem sierpeckiego skansenu. W subtelny sposób nawiązuje do tradycji, ale też wychodzi naprzeciw nowym trendom architektonicznym. Obecnie funkcjonuje pod nazwą Hotel Skansen Conference&SPA i jest jednym z nielicznych kompleksów łączących aktywny wypoczynek z promocją dziedzictwa kulturowego. Wszystkich gości pragnących poznać skansen, Ziemię Sierpecką czy Mazowsze Płockie serdecznie zapraszamy do Hotel Skansen Conference&SPA. Ta nowoczesna inwestycja zapewnia każdemu turyście odpoczynek i relaks na najwyższym poziomie.

Wirtualny spacer

NAZWA BENEFICJENTA: MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU

NAZWA PROJEKTU: BUDOWA CENTRUM KULTURALNO – REKREACYJNEGO W MUZEUM WSI MAZOWIECKIEJ W SIERPCU

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT: Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego  2007-2013

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.