Centrum Muzealno – Edukacyjne w Szczebrzeszynie wraz z Amfiteatrem - Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serwisy Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. używają plików cookies, aby ułatwić Internautom korzystanie z naszych stron www oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego komputera lub innego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Celem głównym projektu było wykorzystanie wewnętrznego potencjału obszaru do rozwoju gospodarczego, w oparciu o lokalne zasoby i podniesienie jakości życia mieszkańców obszaru rewitalizacji oraz całej gminy Szczebrzeszyn. Chcemy aby nowo wyremontowany budynek służył do rozwijania i wspierania wszelkich form artystycznych, zarówno u dzieci jak i osób dorosłych.

centrum muzealno

NAZWA PROJEKTU: Centrum Muzealno – Edukacyjne w Szczebrzeszynie wraz z Amfiteatrem

NAZWA BENEFICJENTA: Gmina Szczebrzeszyn

PROGRAM OPERACYJNY Z KTÓREGO REALIZOWANY JEST/BYŁ PROJEKT:  Regionalny Program Operacyjny Województwa Lubelskiego na lata 2014 - 2020

poziom kolor rgb PG

Portal współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.